Sádrokarton - články, informace a inspirace realizace ze sádrokartonu, sádrokartonové bytové jádro, koupelna ze sádrokartonu, sádrokartonové příčky


Levná rekonstrukce panelákového bytu - místo bourání sádrokarton

Levná rekonstrukce panelákového bytu - místo bourání sádrokartonMladý pár obývá panelákový byt, který dceři přenechala matka včetně starého nábytku a zařízení. Protože na bourání umakartového jádra nebyl čas ani peníze, vyřešili designéři proměnu jednoduše: vše zakryli sádrokartonem. Pokus o určité úpravy lze v bytě přece jen najít. Rodina už zbourala část příčky mezi kuchyní a obývákem a prostor propojila. Tuto úpravu ocenili i designéři a místnosti nechali spojené. Stejně tak neměnili dispozice a umístění kuchyně, jídelního a televizního koutu. Veškeré zařízení ovšem muselo pryč.

Autor: admin  •  Vydáno: 8.2.2013 1:00  •  Přečteno: 4027x

Nábytek v bytě ze sádrokartonu na míru

Nábytek v bytě ze sádrokartonu na míruRekonstrukce industriálních staveb na byty lákají. To je i případ Holešovického pivovaru. Mladý pár si zde pořídil své první společné bydlení. Ústředním bodem obývacího pokoje je stropní podhled se zabudovaným osvětlením, které dotváří náladu v místnosti. Ondřej a Michala si Holešovice nevybrali náhodou. Mají odtud kousek do centra a zároveň se během pár minut dostanou ven z Prahy severně na venkov, kde bydlí jejich rodiče.

Autor: admin  •  Vydáno: 8.2.2013 0:49  •  Přečteno: 5178x

Stropní podhledy dělají z každého bytu originál

Stropní podhledy dělají z každého bytu originálStropní podhledy zažívají veliký boom. Oprávněně. Nejenže z každého interiéru vytvoří originál, ale navíc dobře fungují také jako tepelná a protihluková izolace. Samozřejmě, nejlepší je naplánovat si podhledy společně s bytovým designérem již při stavbě nebo celkové rekonstrukci bytu či domu, ale řada firem nabízí také podhledy, které si můžete na strop dát, i když budete chtít hotový interiér jen poněkud pozměnit.

Autor: admin  •  Vydáno: 8.2.2013 0:33  •  Přečteno: 7588x

Ze sádrokartonu postavíte příčky i nábytek, ale ochrání i před hlukem

Ze sádrokartonu postavíte příčky i nábytek, ale ochrání i před hlukemSádrokartonové a sádrovláknité desky se již trvale zabydlely na stavbách a při rekonstrukcích interiérů. Běžně se s nimi setkáte v roli podhledů, interiérových příček či předstěn. Stále častěji se s nimi můžete setkat i v méně obvyklých rolích. A proč se sádrokarton, který se používá více než sto let, tak úspěšně prosadil až v posledních desetiletích? Nabízí totiž přesně to, co vyžaduje dnešní doba: rychlou, snadnou realizaci suchou cestou, nízké pořizovací náklady, zdravotní nezávadnost i ohleduplnost k životnímu prostředí.

Autor: admin  •  Vydáno: 8.2.2013 0:19  •  Přečteno: 2914x

Kontaktní informace

Karel Beneš
Dolní Dubňany 19
671 73 Tulešice

Tel.: +420 730 103 679
E-mail: info@sadrokartony-novotny.cz

Zavolejte nám pro nezávaznou konzultaci a cenovou kalkulaci.

Nabídneme Vám tu nejlepší cenu.


Sádrokartony Znojmo, sádrokartonář Znojmo, Brno, Moravské Budějovice - Sádrokartony Novotný

Ukázky realizovaných prací

zatepleni-stropu-4.jpg

Nejčastěji hledáte